הצוות שלנו 

הצוות של בקהילה מורכב מקבוצה איכותית של אנשי מקצוע המתמחים בעבודת המגזר השלישי החינוכית והקהילתית. ביחד אנו מפתחים את התוכניות האיכותיות ביותר לילדים ולבני נוער, ובמקביל מטפחים ומלווים את 50 מתנדבי שנת השירות שלנו בכל שנה.

מנהל מרחב ירושלים
מנהלת מרחב צפון
סמנכ"לית
מנכ"ל
מנהלת תוכנית בקהילה בקרית שמונה
מנהלת תכנית מלאכי נוער
מנהל המגזר הערבי
מנהלת משרד
מנהלת תוכנית בקהילה בחיפה
מנהלת תוכנית בקהילה בעיר גנים
מנהל תוכנית בקהילה בפסגת זאב
מנהלת תוכנית בקהילה בכרמיאל
מנהלת תוכנית בקהילה בהר חומה
רכזת ימי לימוד אזור מרכז
רכזת ימי לימוד אזור צפון
רכזת מיון וגיוס
עוד
צרו איתנו קשר

בקהילה - משנים מציאות חברתית

(ע"ר 580394872)

 

רובע המדיה של JVP, דרך חברון 24,

ירושלים 9354212

 

טל. 02-6409803

פקס. 02-6749221

info@bakehila.org.il

מה המטרות שלנו?

אנו רוצים לצמצם פערים חברתיים וליצור ניעות חברתית באמצעות חיזוק היכולות הלימודיות של ילדים ובני נוער, ובאמצעות חיזוק הביטחון העצמי והאמונה ביכולתם. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם הממסד על ליצור תהליך של הערבת אחריות למי שזה תפקידו.

 

שנת השירות

בכל שנה 50 מתנדבי שנת שירות מגיעים אלינו ומיישמים את תכנית הפעולה שלנו בשטח. שנת השירות מעצבת ומגבשת דור של מנהיגים חברתיים שימשיכו לשנות מציאות חברתית בישראל.

 

מי אנחנו?

בקהילה היא עמותה לשינוי מציאות חברתית, הפועלת בקרב קהילות מוחלשות וילדים בסיכון משנת 2002, במטרה לצמצם פערים חברתיים, וליצור ניידות חברתית באמצעות תכניות חינוך אינטגרטיביות, ובמקביל לטפח מנהיגות בחברה הישראלית.

 

מה אנחנו עושים?

אנו עובדים עם ילדים ועם בני נוער בשכונות, בתוך הכיתות בבתי הספר, מפעילים מרכזי למידה והעשרה המאריכים את יום הלימודים, פועלים במועדוני נוער ומדריכים קבוצות נוער בשכונות. אנו מערבים את משפחות הילדים בתהליך ומשתפים פעולה עם הממסד במקומי בכדי ליצור שינוי משמעותי לטווח הארוך.

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle