אורחת מיוחדת: אנט בלום

מידי שנה, עמותת בקהילה זוכה לביקור מאת אנט בלום - תומכת ושותפה ותיקה ואהובה בעמותה. בשנת 2009 קרן משפחת בלום עזרה להקים את המחלקה לחברה ערבית בעמותת בקהילה, אשר משרתת למעלה מ-150 ילדים ובני נוער מחמישה כפרים באזור ירושלים. במרכזי הלמידה וההעשרה המשתתפים זוכים לעזרה לימודית והעשרה אישית, הפותחים בפניהם הזדמנויות לעתיד טוב יותר.

השנה, בקהילה אירחה את אנט במרכז הלמידה וההעשרה בבית צפאפא, שם אנט נהנתה מסיור בפעילויות ושיעורים הדינאמיים של הילדים. הילדים מאד שמחו ונרגשו לפגוש אותה!

בנוסף, אנט ראיינה מספר ילדים ובוגרים של המרכז בראיון מצולם מיוחד. הסרטון יראה את השפעת התכנית של בקהילה על לימודיהם וחייהם של המשתתפים.

הסרטון המלא יעלה בקרוב!


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
צרו איתנו קשר

בקהילה - משנים מציאות חברתית

(ע"ר 580394872)

 

רובע המדיה של JVP, דרך חברון 24,

ירושלים 9354212

 

טל. 02-6409803

פקס. 02-6749221

info@bakehila.org.il

מה המטרות שלנו?

אנו רוצים לצמצם פערים חברתיים וליצור ניעות חברתית באמצעות חיזוק היכולות הלימודיות של ילדים ובני נוער, ובאמצעות חיזוק הביטחון העצמי והאמונה ביכולתם. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם הממסד על ליצור תהליך של הערבת אחריות למי שזה תפקידו.

 

שנת השירות

בכל שנה 50 מתנדבי שנת שירות מגיעים אלינו ומיישמים את תכנית הפעולה שלנו בשטח. שנת השירות מעצבת ומגבשת דור של מנהיגים חברתיים שימשיכו לשנות מציאות חברתית בישראל.

 

מי אנחנו?

בקהילה היא עמותה לשינוי מציאות חברתית, הפועלת בקרב קהילות מוחלשות וילדים בסיכון משנת 2002, במטרה לצמצם פערים חברתיים, וליצור ניידות חברתית באמצעות תכניות חינוך אינטגרטיביות, ובמקביל לטפח מנהיגות בחברה הישראלית.

 

מה אנחנו עושים?

אנו עובדים עם ילדים ועם בני נוער בשכונות, בתוך הכיתות בבתי הספר, מפעילים מרכזי למידה והעשרה המאריכים את יום הלימודים, פועלים במועדוני נוער ומדריכים קבוצות נוער בשכונות. אנו מערבים את משפחות הילדים בתהליך ומשתפים פעולה עם הממסד במקומי בכדי ליצור שינוי משמעותי לטווח הארוך.

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle