צרו איתנו קשר

בקהילה - משנים מציאות חברתית

(ע"ר 580394872)

 

רובע המדיה של JVP, דרך חברון 24,

ירושלים 9354212

 

טל. 02-6409803

פקס. 02-6749221

info@bakehila.org.il

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
מה המטרות שלנו?

אנו רוצים לצמצם פערים חברתיים וליצור ניעות חברתית באמצעות חיזוק היכולות הלימודיות של ילדים ובני נוער, ובאמצעות חיזוק הביטחון העצמי והאמונה ביכולתם. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם הממסד על ליצור תהליך של הערבת אחריות למי שזה תפקידו.

 

שנת השירות

בכל שנה 50 מתנדבי שנת שירות מגיעים אלינו ומיישמים את תכנית הפעולה שלנו בשטח. שנת השירות מעצבת ומגבשת דור של מנהיגים חברתיים שימשיכו לשנות מציאות חברתית בישראל.

 

מי אנחנו?

בקהילה היא עמותה לשינוי מציאות חברתית, הפועלת בקרב קהילות מוחלשות וילדים בסיכון משנת 2002, במטרה לצמצם פערים חברתיים, וליצור ניידות חברתית באמצעות תכניות חינוך אינטגרטיביות, ובמקביל לטפח מנהיגות בחברה הישראלית.

 

מה אנחנו עושים?

אנו עובדים עם ילדים ועם בני נוער בשכונות, בתוך הכיתות בבתי הספר, מפעילים מרכזי למידה והעשרה המאריכים את יום הלימודים, פועלים במועדוני נוער ומדריכים קבוצות נוער בשכונות. אנו מערבים את משפחות הילדים בתהליך ומשתפים פעולה עם הממסד במקומי בכדי ליצור שינוי משמעותי לטווח הארוך.

סדר פסח בגן העצמאות

April 18, 2016

ביום שלישי הקרוב, עמותת בקהילה תפתח את חגיגות הפסח בסדר עמותתי אשר יערך בסגנון פיקניק, עבור ילדים מהקהילות המוחלשות של ירושלים. הילדים, אשר משתתפים בתכנית מרכזי למידה והעשרה של בקהילה, יעברו חוויה מגבשת עם בעלי זהות דומה לשלהם, כחלק מהמשפחה של בקהילה. צוות בקהילה המורחב, הכולל כ-52 מתנדבי שנת שירות, ייקחו חלק פעיל בסדר, יעבירו תוכן חינוכי ופעילויות הקשורות לחג. הסדר יערך ביום שלישי ה-19 למרץ בגן העצמאות במרכז ירושלים, ויכלול סעודה טעימה וחגיגית, מסרים חינוכיים ותחרות מצא את אפיקומן, הנושא פרסים עבור הילדים.

 

 

Please reload

Featured Posts

כשתאגידים ועמותות פועלים יחד

March 9, 2016

1/10
Please reload

Recent Posts

December 30, 2016

September 19, 2016

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload