קיריל העיתונאי

"שלום לכולם,

שמי קיריל ואני לומד בבית הספר תל״י גאולים בתלפיות, שם אני גם משתתף בפעילות מרכז הלמידה.

לאורך כל השנה אני עובד עם הש"שין שלי דורי שעושה שנת שירות בעמותת "בקהילה". הש"שנים שלנו תמיד מעודדים אותנו למצוא דברים שאנחנו אוהבים לעשות ושאנחנו טובים בהם וככה כשדורי גילה שאני מתעניין בעיתונאות חשבנו יחד איך אפשר ללמוד עוד קצת על התחום ולהתנסות בזה באמת.

היום הייתה לי הזדמנות להתנסות בעבודה עיתנאית כשראיינתי את חבר הכנסת אראל מרגלית אראל מרגלית שהקים יחד עם אישתו דבי את עמותת ״בקהילה״

האמת שבתחילת הראיון התרגשתי מאוד אבל אחרי זה הבנתי שאין מה לפחד כי זאת המשימה שלי כעיתונאי והראיון שעשיתי היה מאוד מעניין ומוצלח.

הטיפ הכי חשוב שקיבלתי מאראל הוא שאם משהו מעניין אותי באמת ואני אוהב את זה אז אני צריך להשקיע,לחקור, להתעניין ולחשוב על רעיונות שונים בנושא. ההצלחה שלי תגיע כשאני אשקיע בדברים שבאמת מעניינים אותי וגורמים לי לחלום.

דורי, איך היה לך בראיון?

דורי: בראיון עם ח"כ אראל מרגלית שאלנו על ההיסטוריה של בקהילה ועל הסיבות שהובילו להקמתה וגם התעניינו בעבודה שלו כחבר כנסת. במהלך הראיון אראל נתן לנו טיפים להצלחה,גילה לנו למה אריה הוא הסמל של בקהילה ( זה קשור לסרט מצוייר)סיפר לנו על הדג נחש והציע לנו להשקיע ולפתח את הרעיונות של קיריל ולפתח אותם לסטארטאפ.

מאוד התרגשתי לראות את הילד שאני עובד איתו לאורך כל השנה שואל שאלות ממש כמו עיתונאי מנוסה ובעיקר שמחתי לראות אותו מגשים חלום."


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
צרו איתנו קשר

בקהילה - משנים מציאות חברתית

(ע"ר 580394872)

 

רובע המדיה של JVP, דרך חברון 24,

ירושלים 9354212

 

טל. 02-6409803

פקס. 02-6749221

info@bakehila.org.il

מה המטרות שלנו?

אנו רוצים לצמצם פערים חברתיים וליצור ניעות חברתית באמצעות חיזוק היכולות הלימודיות של ילדים ובני נוער, ובאמצעות חיזוק הביטחון העצמי והאמונה ביכולתם. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם הממסד על ליצור תהליך של הערבת אחריות למי שזה תפקידו.

 

שנת השירות

בכל שנה 50 מתנדבי שנת שירות מגיעים אלינו ומיישמים את תכנית הפעולה שלנו בשטח. שנת השירות מעצבת ומגבשת דור של מנהיגים חברתיים שימשיכו לשנות מציאות חברתית בישראל.

 

מי אנחנו?

בקהילה היא עמותה לשינוי מציאות חברתית, הפועלת בקרב קהילות מוחלשות וילדים בסיכון משנת 2002, במטרה לצמצם פערים חברתיים, וליצור ניידות חברתית באמצעות תכניות חינוך אינטגרטיביות, ובמקביל לטפח מנהיגות בחברה הישראלית.

 

מה אנחנו עושים?

אנו עובדים עם ילדים ועם בני נוער בשכונות, בתוך הכיתות בבתי הספר, מפעילים מרכזי למידה והעשרה המאריכים את יום הלימודים, פועלים במועדוני נוער ומדריכים קבוצות נוער בשכונות. אנו מערבים את משפחות הילדים בתהליך ומשתפים פעולה עם הממסד במקומי בכדי ליצור שינוי משמעותי לטווח הארוך.

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle