קיריל העיתונאי

"שלום לכולם,

שמי קיריל ואני לומד בבית הספר תל״י גאולים בתלפיות, שם אני גם משתתף בפעילות מרכז הלמידה.

לאורך כל השנה אני עובד עם הש"שין שלי דורי שעושה שנת שירות בעמותת "בקהילה". הש"שנים שלנו תמיד מעודדים אותנו למצוא דברים שאנחנו אוהבים לעשות ושאנחנו טובים בהם וככה כשדורי גילה שאני מתעניין בעיתונאות חשבנו יחד איך אפשר ללמוד עוד קצת על התחום ולהתנסות בזה באמת.

היום הייתה לי הזדמנות להתנסות בעבודה עיתנאית כשראיינתי את חבר הכנסת אראל מרגלית אראל מרגלית שהקים יחד עם אישתו דבי את עמותת ״בקהילה״

האמת שבתחילת הראיון התרגשתי מאוד אבל אחרי זה הבנתי שאין מה לפחד כי זאת המשימה שלי כעיתונאי והראיון שעשיתי היה מאוד מעניין ומוצלח.

הטיפ הכי חשוב שקיבלתי מאראל הוא שאם משהו מעניין אותי באמת ואני אוהב את זה אז אני צריך להשקיע,לחקור, להתעניין ולחשוב על רעיונות שונים בנושא. ההצלחה שלי תגיע כשאני אשקיע בדברים שבאמת מעניינים אותי וגורמים לי לחלום.

דורי, איך היה לך בראיון?

דורי: בראיון עם ח"כ אראל מרגלית שאלנו על ההיסטוריה של בקהילה ועל הסיבות שהובילו להקמתה וגם התעניינו בעבודה שלו כחבר כנסת. במהלך הראיון אראל נתן לנו טיפים להצלחה,גילה לנו למה אריה הוא הסמל של בקהילה ( זה קשור לסרט מצוייר)סיפר לנו על הדג נחש והציע לנו להשקיע ולפתח את הרעיונות של קיריל ולפתח אותם לסטארטאפ.

מאוד התרגשתי לראות את הילד שאני עובד איתו לאורך כל השנה שואל שאלות ממש כמו עיתונאי מנוסה ובעיקר שמחתי לראות אותו מגשים חלום."


Featured Posts
Recent Posts