משחקים באולינג עם אינטל


לא כל יום רואים את עובדי אינטל מתרוצצים באולם באולינג עם ילדים יבני 10.

בשבוע שעבר צוות Firmware של אינטל יצא עם ילדי מרכז הלמידה והעשרה של קטמון לצהריים של כייף ועשייה.

הילדים, שהגיעו נרגשים לקראת הפעילות, משתתפים בתוכנית "מרכז למידה והעשרה" של בקהילה, המסייעת לילדים עם היגשיהם האקדמים ומעודדת צמיחה אישית.

יציאות עם אינטל הם חלק מההווי, חוויה שמעשירה ומרחיבה את האופקים של ילדים אלו כדי שיכירו הזדמנויות ודרכי חיים מחוץ לשכונות המוחלשות של ירושלים.

"אביחי כל רגע הסתכל על החולצה שלי ושאל מה זה אינטל!" סיפר טום הופן, אחד מעובדי פירם-וור של אינטל, "ניסיתי לגרום לזה להשמע מעניין."

לחברת אינטל יש תוכנית התנדבותית מובנית, בה צוותי אינטל תורמים את שעות העבודה שלהם לשם מטרה, ותשלום שעות העבודה הולך לעמותה.

אינטל ובקהילה קיימו ביחד כמה וכמה אירועי התנדבות, כולל צביעה וחידוש של מרכז למידה והעשרה, מופע מדעי הומוריסטי במיוחד לילדים, ויריד חנוכה מוצלח.

הפעם, עובדי אינטל וילדי בקהילה פעלו יחד לשליח את כדורי הבאולינג ל-"סטרייק" תוך צחוק ועידוד רב.

לאחר המשחקים, צוות אינטל הדגימו לילדים את הטכנולוגיה החדשה שלהם: כיצד לחבר שני מסכים באופן אלחוטי, וכך לצייר על מסך נגיעה מצד אחת, ומיד לראות תוצאות על המסך השני באוםן אלחוטי! הילדים התלהבו ומיהרו אל המסכים כדי לנסות את הטכנולוגיה, לכתוב את השם ולצייר, לשמחתם של חן ואיתמר שהחזיקו את המסכים.

"עכשיו השם שלי נמצא על שני המסכים, כמו קסם!" אמר דוד, בן עשר(שם בדוי).


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
צרו איתנו קשר

בקהילה - משנים מציאות חברתית

(ע"ר 580394872)

 

רובע המדיה של JVP, דרך חברון 24,

ירושלים 9354212

 

טל. 02-6409803

פקס. 02-6749221

info@bakehila.org.il

מה המטרות שלנו?

אנו רוצים לצמצם פערים חברתיים וליצור ניעות חברתית באמצעות חיזוק היכולות הלימודיות של ילדים ובני נוער, ובאמצעות חיזוק הביטחון העצמי והאמונה ביכולתם. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם הממסד על ליצור תהליך של הערבת אחריות למי שזה תפקידו.

 

שנת השירות

בכל שנה 50 מתנדבי שנת שירות מגיעים אלינו ומיישמים את תכנית הפעולה שלנו בשטח. שנת השירות מעצבת ומגבשת דור של מנהיגים חברתיים שימשיכו לשנות מציאות חברתית בישראל.

 

מי אנחנו?

בקהילה היא עמותה לשינוי מציאות חברתית, הפועלת בקרב קהילות מוחלשות וילדים בסיכון משנת 2002, במטרה לצמצם פערים חברתיים, וליצור ניידות חברתית באמצעות תכניות חינוך אינטגרטיביות, ובמקביל לטפח מנהיגות בחברה הישראלית.

 

מה אנחנו עושים?

אנו עובדים עם ילדים ועם בני נוער בשכונות, בתוך הכיתות בבתי הספר, מפעילים מרכזי למידה והעשרה המאריכים את יום הלימודים, פועלים במועדוני נוער ומדריכים קבוצות נוער בשכונות. אנו מערבים את משפחות הילדים בתהליך ומשתפים פעולה עם הממסד במקומי בכדי ליצור שינוי משמעותי לטווח הארוך.

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle