תכנית חינוכית

התכנית הינה תכנית צומחת בעלת ציר מרכזי שעוסק בנושא מנהיגות, התנדבות ומעורבות חברתית ומלווה את הנוער לשלוש שנים. התכנית מתאפיינת בראייה רחבה של סוגיות חברתיות, מעורבות בקהילה, התנדבות ועוד.
בני הנוער לוקחים אחריות על הפעלת הפרוייקטים השונים ושותפים לתהליך

 חשיבה, התכנון והביצוע של הפרוייקטים.

עדכונים  מהשטח

מוזמנים להתעדכן בפעילות קבוצות מלאכי הנוער בכל הארץ. להתרגש ממסיבות יום הולדת משמחות ולקבל השראה מפעילויות התנדבות  ואקטיביזם. כל זה מחכה לכם בעמוד הפייסבוק  שלנו!
למעבר לעמוד הפייסבוק- לחץ כאן 
 

מן התקשורת
מי אנחנו?

ארגון הנוער של עמותת בקהילה פועל למען העצמה של בני ובנות נוער הפועלים בתוך הקהילה דרך הנחיית ימי הולדת ובמסגרות השונות. הארגון מהווה בסיס ליצירת יוזמות ולעשייה חברתית משותפת כאשר ערכיו המובילים הם מעורבות חברתית, סולידאריות,

התנדבות, יזמות ומנהיגות.

פריסה ארצית

מלאכי נוער בקהילה פועל בפריסה הארצית מן הנגב ועד הגליל. הפעילות מתרחשת בקרב בני הנוער מכלל המגזרים המציגים את פניה של החברה הישראלית.

חניכים מספרים

" הפעילות וההשתתפות במלאכי נוער גרמה לי לפתוח את הראש ולצאת מהבועה.." תמר- ירושלים

" הוכחתי לעצמי שאני מסוגלת להתמודד עם דברים מורכבים ושאני יכולה להוציא את הרצונות שלי לפועל" אופק- קריית אונו

" הפעילות במלאכי נוער נתנה לי את התחושה שאני מעורבת חברתית- שאני חלק ממשהו" חנה- פתח תקווה

"החגיגה חשפה את ימי ההולדת להתרגשות וצפייה מסוג שלא היו רגילים לה. הילדה לה חגגנו יום הולדת שמחה מאד ונהנתה מכל רגע, במיוחד התרגשה כשנתנו לה עוגה שלמה וחגיגית לקחת הביתה"- אורי- עפולה

מחקר והערכה

למעבר לעיון בתוצאות המחקר שנערך על ידי מכון הנרייטה סאלד- המכון הארצי למדעי התנהגות בנושא "מלאכי נוער" ו"מלאכי יום הולדת" לחץ כאן

ילדי יום ההולדת

ילדי יום ההולדת המגיעים מרקע סוציו-אקונומי נמוך שרבים מהם אינם חוגגים כלל את יום הולדתם, זוכים להרגיש חלק מהחברה הנורמטיבית, נאהבים ומוערכים כמו חבריהם לכיתה. מעמדם החברתי מתחזק והדימוי העצמי שלהם מועצם.

צרו איתנו קשר!

טלפון: 02-6409803
פקס: 02-6749221
כתובת: רובע המדיה של JVP, דרך חברון 24, ירושלים.

אשת קשר לבירורים: מטר פריד
0509-376686
Matar@bakehila.org.il

צרו איתנו קשר

בקהילה - משנים מציאות חברתית

(ע"ר 580394872)

 

רובע המדיה של JVP, דרך חברון 24,

ירושלים 9354212

 

טל. 02-6409803

פקס. 02-6749221

info@bakehila.org.il

מה המטרות שלנו?

אנו רוצים לצמצם פערים חברתיים וליצור ניעות חברתית באמצעות חיזוק היכולות הלימודיות של ילדים ובני נוער, ובאמצעות חיזוק הביטחון העצמי והאמונה ביכולתם. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם הממסד על ליצור תהליך של הערבת אחריות למי שזה תפקידו.

 

שנת השירות

בכל שנה 50 מתנדבי שנת שירות מגיעים אלינו ומיישמים את תכנית הפעולה שלנו בשטח. שנת השירות מעצבת ומגבשת דור של מנהיגים חברתיים שימשיכו לשנות מציאות חברתית בישראל.

 

מי אנחנו?

בקהילה היא עמותה לשינוי מציאות חברתית, הפועלת בקרב קהילות מוחלשות וילדים בסיכון משנת 2002, במטרה לצמצם פערים חברתיים, וליצור ניידות חברתית באמצעות תכניות חינוך אינטגרטיביות, ובמקביל לטפח מנהיגות בחברה הישראלית.

 

מה אנחנו עושים?

אנו עובדים עם ילדים ועם בני נוער בשכונות, בתוך הכיתות בבתי הספר, מפעילים מרכזי למידה והעשרה המאריכים את יום הלימודים, פועלים במועדוני נוער ומדריכים קבוצות נוער בשכונות. אנו מערבים את משפחות הילדים בתהליך ומשתפים פעולה עם הממסד במקומי בכדי ליצור שינוי משמעותי לטווח הארוך.

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle