צרו איתנו קשר

בקהילה - משנים מציאות חברתית

(ע"ר 580394872)

 

רובע המדיה של JVP, דרך חברון 24,

ירושלים 9354212

 

טל. 02-6409803

פקס. 02-6749221

info@bakehila.org.il

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
מה המטרות שלנו?

אנו רוצים לצמצם פערים חברתיים וליצור ניעות חברתית באמצעות חיזוק היכולות הלימודיות של ילדים ובני נוער, ובאמצעות חיזוק הביטחון העצמי והאמונה ביכולתם. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם הממסד על ליצור תהליך של הערבת אחריות למי שזה תפקידו.

 

שנת השירות

בכל שנה 50 מתנדבי שנת שירות מגיעים אלינו ומיישמים את תכנית הפעולה שלנו בשטח. שנת השירות מעצבת ומגבשת דור של מנהיגים חברתיים שימשיכו לשנות מציאות חברתית בישראל.

 

מי אנחנו?

בקהילה היא עמותה לשינוי מציאות חברתית, הפועלת בקרב קהילות מוחלשות וילדים בסיכון משנת 2002, במטרה לצמצם פערים חברתיים, וליצור ניידות חברתית באמצעות תכניות חינוך אינטגרטיביות, ובמקביל לטפח מנהיגות בחברה הישראלית.

 

מה אנחנו עושים?

אנו עובדים עם ילדים ועם בני נוער בשכונות, בתוך הכיתות בבתי הספר, מפעילים מרכזי למידה והעשרה המאריכים את יום הלימודים, פועלים במועדוני נוער ומדריכים קבוצות נוער בשכונות. אנו מערבים את משפחות הילדים בתהליך ומשתפים פעולה עם הממסד במקומי בכדי ליצור שינוי משמעותי לטווח הארוך.

December 30, 2016

ביום הסיגד, אשר חל בכל שנה בתאריך כ"ט בחשוון, יהודי אתיופיה מחדשים ומזכירים את הברית שנכרתה בין אלוקים לעם ישראל במתן תורה בהר סיני, וחודשה בזמן שיבת ציון על ידי עזרא הסופר. יהודי אתיופיה ממשיכים מסורת זו של חידוש הברית בכל שנה ושנה כדי להזכיר לבני הקהילה את חשיבות קיו...

December 29, 2016

מידי שנה, עמותת בקהילה זוכה לביקור מאת אנט בלום - תומכת ושותפה ותיקה ואהובה בעמותה. בשנת 2009 קרן משפחת בלום עזרה להקים את המחלקה לחברה ערבית בעמותת בקהילה, אשר משרתת למעלה מ-150 ילדים ובני נוער מחמישה כפרים באזור ירושלים. במרכזי הלמידה וההעשרה המשתתפים זוכים לעזרה לימ...

December 29, 2016

השנה, השינשינים היקרים שלנו הרימו אירועי חנוכה בבתי הספר, בקהילות עבור משפחות, ילדים ונוער, ואפילו הדליקו נרות לפי מסורת "בניין מדליק" בבנייני מגורים של תושבים קשישים.

חג חנוכה שמח!

מגוון תמונות מאירועי החנוכה בגלריה:

Please reload

Featured Posts

כשתאגידים ועמותות פועלים יחד

March 9, 2016

1/10
Please reload

Recent Posts

December 30, 2016

September 19, 2016

Please reload

Archive
Please reload