צרו איתנו קשר

בקהילה - משנים מציאות חברתית

(ע"ר 580394872)

 

רובע המדיה של JVP, דרך חברון 24,

ירושלים 9354212

 

טל. 02-6409803

פקס. 02-6749221

info@bakehila.org.il

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
מה המטרות שלנו?

אנו רוצים לצמצם פערים חברתיים וליצור ניעות חברתית באמצעות חיזוק היכולות הלימודיות של ילדים ובני נוער, ובאמצעות חיזוק הביטחון העצמי והאמונה ביכולתם. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם הממסד על ליצור תהליך של הערבת אחריות למי שזה תפקידו.

 

שנת השירות

בכל שנה 50 מתנדבי שנת שירות מגיעים אלינו ומיישמים את תכנית הפעולה שלנו בשטח. שנת השירות מעצבת ומגבשת דור של מנהיגים חברתיים שימשיכו לשנות מציאות חברתית בישראל.

 

מי אנחנו?

בקהילה היא עמותה לשינוי מציאות חברתית, הפועלת בקרב קהילות מוחלשות וילדים בסיכון משנת 2002, במטרה לצמצם פערים חברתיים, וליצור ניידות חברתית באמצעות תכניות חינוך אינטגרטיביות, ובמקביל לטפח מנהיגות בחברה הישראלית.

 

מה אנחנו עושים?

אנו עובדים עם ילדים ועם בני נוער בשכונות, בתוך הכיתות בבתי הספר, מפעילים מרכזי למידה והעשרה המאריכים את יום הלימודים, פועלים במועדוני נוער ומדריכים קבוצות נוער בשכונות. אנו מערבים את משפחות הילדים בתהליך ומשתפים פעולה עם הממסד במקומי בכדי ליצור שינוי משמעותי לטווח הארוך.

June 19, 2016

ראיתי אותו במסדרון מחוץ לכיתה יום אחד, בבית הספר הדו לשוני.

בעקרון לא קיבלנו את החניך הזה למרכז אבל ביקשתי לעבוד אתו בכל אופן.

אז התחלנו, פעם בשבוע. הייתי רואה אותו במסדרון , מתיישב לידו.

בהתחלה ניסינו לעבוד על הלימודים, לא כל כך הלך. 

במקום, לאחר כמה שיחות, נוצרה חברות עמ...

June 7, 2016

שמי סירין, אני בת 19 וגדלתי בבית צפאפא – שכונה ערבית בירושלים. כיום, אני עובדת במחלקת יולדות בבית חולים הר הצופים בירושלים, שם אני מסייעת לנשים לפני ואחרי הלידה בכל מה שצריך. אני גם סטודנטית באוניברסיטה העברית לתואר ראשון בחינוך. החלום שלי הוא לעבוד יום אחד עם ילדים שז...

June 7, 2016

 

בשבוע שעבר, עמית, שינשין שלנו מקהילת קטמון, לקח את החניך החמוד יוסף לראות מדען בפעולה! ד"ר לגנטיקה אוהד יוגב, מהאוניברסיטה העברית, עשה ליוסף סיור במעבדה שלו, והסביר לו איך מדענים עובדים דרך בדיקת תאורתיות וניסויים. לבסוף, ד"ר יוגב ויוסף עשו ביחד ניסוי מעניין!

 

פרויקט "...

June 7, 2016

 

קפליות (קפה תלפיות): אחה"צ של קפה וכייף בשכונת תלפיות!

 

תושבי תלפיות, משפחות, ילדים וקשישים הגיעו לשתות קפה איכותי, לאכול מטעמים שונים, להכין פיתה בטאבון, להנות ממכירת בגדים ולהשתתף בסדנאת אקרובאלאנס מטורפת, שהעבירה אביה ובנצ'ו מבאלנס - סדנאות אקרובאלנס. האירוע התקיים...

Please reload

Featured Posts

כשתאגידים ועמותות פועלים יחד

March 9, 2016

1/10
Please reload

Recent Posts

December 30, 2016

September 19, 2016

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload